×

Brokolinle konuşmaya hemen başla
Merhaba Brokoli!

Fit Brokoli’de Diyetisyen Olmak

Fit Brokoli’de diyetisyen olmak diğer diyetisyenlik deneyimlerine benzemez çünkü Fit Brokoli:

Rekabetçidir

Sadece kendini geliştirmek isteyenlerle birlikte çalışırsın. Çok çalışmanın verdiği o güzel duyguyu tatmayı, ekip ruhunu, birlikte başarmayı seviyorsan Fit Brokoli tam sana uygun bir yerdir. Fit Brokoli’de hedeflerin vardır. Danışanlarına en hızlı ve en doğru yönlendirmeyi yapmayı öğrenirsin. Danışanlarının talepleri doğrultusunda esneklik göstermeyi, onlara uygun şekilde çalışma saatlerini ayarlamayı öğrenirsin. Danışan odaklı bir yaklaşımla tanışırsın.

Gelişimini Zorlar

İşe giriş anından başlayarak her basamakta mesleğin duayenlerinden eğitimler alırsın. Seren Aksüs ve Güneş Aksüs’ün yürüttüğü Fit Brokoli Akademi’den alacağın, bedeli bizim tarafımızdan ödenen düzenli eğitimlerle sürekli gelişirsin. Fit Brokoli’nin diyetisyenlerine sağladığı düzenli eğitimler haricinde çok büyük bir gelişim alanı daha vardır, o da günlük süpervizör görüşmeleri. Her gün senden çok daha deneyimli bir diyetisyenle bire bir toplantı yapar, gün boyunca danışanlarına verdiğin tavsiyelerin ve yazdığın diyet planlarının üzerinden geçersin.

Tüm bunların yanı sıra danışanlarına tavsiye vermek için gelişmeleri takip etmen Fit Brokoli’nin standardıdır. Tüm ekip tarafından ortak akıl ile hazırlanan en güncel faydalı bilgiler en yeni gelişmelerden haberdar olmanı sağlar. Bu yüksek standartlar tüm diyetisyenlerimiz için bir gelişim ekosistemi yaratır.

Bir Teknoloji Şirketidir

Eskiden belirli aralıklarla yapılan görüşmeler üzerinden ilerleyen danışan/diyetisyen ilişkisi dijitalleşme sonrası, özellikle WhatsApp ile başka bir boyuta taşındı. Bu bire bir ilişkiyi doğru kullanan diyetisyenler, daha çok tercih edilerek bir adım öne geçtiler. Şu anda ise verinin gücünü kullanma dönemindeyiz. 200 bin’i aşkın danışanı ile Fit Brokoli bu kitlesel veriyi işleyerek diyetisyenlere tavsiyeler verir. Bu teknolojisi ile Fit Brokoli, diyetisyenliğin kapsamını değiştirecek,diyetisyenlerin en büyük destekçisi ve gücü haline gelecektir. Bu değişimin öncüsü olmak istiyorsan sen de ekibimizde yerini al.

Fit Brokoli’de diyetisyen olarak ekibimize katılmak ve bir Brokoli olmak istiyorsan

Hemen Başvur